ימי הולדת שילדים אוהבים

רעיונות מקוריים למסיבת יום הולדת

לא מוצאים רעיונות למסיבות יום הולדת? מזל שמצאתם אותנו!

חודש חודשיים לפני תאריך יום ההולדת של ילדכם הראש עובד "שעות נוספות". איך נחגוג השנה? בבית? בחוץ? עם מפעיל? ואם כן איזה? אולי קוסם? ליצן? סדנת בישול? סדנת אפיה? משחקים? כמה ילדים להזמין? מה להכין בתור כיבוד? איזה שקיות יקבלו הילדים האורחים לפני שילכו? מה ילבש הילד שלנו? האחים והאחיות שלו?

אני מקבלת כאב ראש בכל פעם שמתקרב יום הולדת של אחד הילדים… כאב ראש? מיגרנה!! וככל שחולפות השנים אני רוצה להיות יותר ויותר יצירתית, לא לחזור על אותן טעויות, לא לשעמם, והכי חשוב? איך לא… מה כל הורה רוצה? שהילד יהיה מאושר באותו יום בשנה ויזכור לטוב את יום הולדתו.

מסיבת גיבורי על
מסיבת יום הולדת פיות

הם חוגגים - אתם משקיעים!

יום הולדת יש רק פעם בשנה

יום ההולדת הולך ונעשה יותר ויותר מורכב עם השנים. כשאני הייתי קטנה, היינו מזמינים את החברים, הופכים את הבית, אוכלים בייגלה קטנים, סוכריות ואותו דבר אורזים בשקיות הקטנות לקחת הביתה… כל ימי ההולדת היו אותו דבר, ואף אחד לא היה צריך לשבור את הראש באירועים מפוצצים.

היום – אין כאלה. כל ילד רוצה להיות יותר ויותר מקורי מקודמו. אין יותר ימי הולדת בלי מפעילים, העלויות הולכות ועולות משנה לשנה ואין גבול לשיגעונות….

החלטתי לשתף אתכם ברעיונות ליום הולדת של "האוצר" שלכם. כל כמה ימים אוסיף רעיונות איך לחגוג יום הולדת. שמרו את הדפים האלה לתאריכים של ימי ההולדת הקרבים ותחסכו לעצמכם כאבי ראש.

רעיונות לסגנונות יום הולדת?

כאן תוכלו למצא רעיונות מקוריים, יצירתיים, חדשניים ומיוחדים. ימי הולדת שילדים אוהבים!
מחפשים רעיון מיוחד למסיבת יום ההולדת של הילד או הילדה? היום כבר תמה התקופה בה אפשר היה לארגן מסיבת יום הולדת פשוטה בבית עם כמה משחקים ושולחן עם חטיפים ופיתות עם חומוס ומלפפון חמוץ. כיום, מעטים ההורים שיסכימו להכניס אל ביתם הפרטי 30 ילדים מלאי מרץ, את ימי ההולדת נהוג לארגן במתחמים חיצוניים כמו פארקים, משחקיות, מסעדות, באולינג וגם במתחם בית הספר. תופתעו לגלות כי ניתן לשכור כיתה בבית הספר ולהפוך אותה עם כמה קישוטים למתחם יום הולדת נהדר.

עם מתחם מתקנים מתנפחים לא תוכלו לטעות, מעטות הן האטרקציות אותן ילדים כה אוהבים. מתנפחים להשכרה ליום ההולדת תזמינו אל המתחם בשיחת טלפון אחת קצרה, המפעילים ידאגו לנפח את המתקנים בתחילת האירוע ולאסוף אותם בתוך האירוע. כל שעליכם לעשות הוא להשגיח על הילדים במהלך השהייה על המתקנים ולהקפיד על נהלי בטיחות. מתנפחים להשכרה דורשים בחלק מהמקרים גם חיבור חשמל או גנרטור, כדאי לבדוק זאת מראש ולהיערך בהתאם.

אם תרצו להעניק לילדים חוויה יוצאת דופן, זה הזמן להזמין אותם למסע מופלא ביער הפיות או יער הרפתקאות בו מסתתרים פיראטים מסוכנים ואוצרות אבודים. אם הילדים מכירים את משחקי מבוכים ודרקונים אפשר יהיה לשלב גם אותם במסיבה. נציין כי אין כל חובה להרחיק לכת עד ליער מרוחק, אפשר לתאם את הפעילות גם בין העצים בפארק או בחורשה קרובה.

מסיבת יום הולדת בסגנון קרקס תעורר לא מעט התרגשות, הילדים יהיו מהופנטים אל מול מופע הלהטוטים, מופע הקסמים ויצחקו עד לב השמיים עם הליצנים. תהיה זו מסיבת יום הולדת קלאסית ושמחה. אל תשכחו לשלב גם דוכן של נקניקיות חמות, פופקורן, צמר גפן מתוק ושתייה קלה. את המסיבה הזו כדאי לערוך בפארק או במתחם חיצוני אחר.

אם מדובר בקבוצת ילדים שובבים זה הזמן לאפשר להם להתרוצץ וגם מעט להשתולל, מדריכים מנוסים יעבירו פעילויות ספורט תוך תחרויות בין הילדים במתכונת של המרוץ למילון או הישרדות. התחרויות מאוד מצחיקות ומהנות, יש גם פרסים!

מעולם לא היה זה פשוט יותר לארגן מסיבת יום הולדת לילדים, מתחם הבאולינג כולל את כל הדרוש להפקת ימי ההולדת במתחם. הילדים ייהנו ממסלולי משחק, משחקיה צמודה, מדריכים וגם כיבוד קל ושתייה. המתחם סגור ויש במקום שירותים ושירותי אבטחה. מומלץ מאוד בעבור ילדים בגילאי 8-12.

הצחוק בריא מאוד בכל גיל, אל מסיבת יום ההולדת תוכלו להזמין מופע קומי מיוחד המורכב בעבור ילדים. הבדיחות כולן מותאמות לילדים ומצחיקות אותם עד לב השמיים. חשוב לשים לב כי לא כל מופע קומי מתאים גם לילדים, יש להקפיד לבחור אנשי מקצוע בעלי ניסיון בהפעלת ילדים וימי הולדת.

Special gift!

כל מה שצריך בכדי לחגוג יום הולדת